Proč nakupovat u nás

Poradíme vám s výběrem

Nemusíte být expert, abyste si dobře vybrali. Rádi vám s výběrem vhodného modelu poradíme. Kromě toho máme zboží roztroříděno do kategorií tak, aby tomu rozuměl opravdu každý.

Na Modelářce si snadno můžete vyfiltrovat například letadla pro začátečníky s cenou do 2 500 Kč, rozpětím do 0.8 m, a které jsou balené společně s vysílačkou - zobrazit filtr.

Poštovné jen 89 Kč

Zvolte si dopravné pomocí České pošty a zaplaťte bankovním převodem. Odměníme se Vám nízkým poštovným pouhých 89 Kč. Nebo si vyzvedněte objednávku přímo na výdejním místě zcela zdarma.

Minimalizujeme náklady na provoz, a díky tomu pro vás můžeme udržovat nízké ceny. Ceny samozřejmě neustále sledujeme, abyste neměli důvod nakupovat jinde než u nás.

Výdejní místo v Brandýse nad Labem

Zboží je si také můžete vyzvednou v našem výdejním místě na adrese - IN publishing group, Pražská 69, Brandýs nad Labem, 25001.

Zde si můžete (po přechozí domluvě) modely vyzkoušet. Skladem máme velké množství vrtulníků, letadel a tanků. Pokud si budete chtít prohlédnout a vyzkoušet některý z našich modelů, je potřeba se s námi předem domluvit.

Výhody

Hodnocení zákazníků

"Obchod máte přehledný, nakupování jednoduché, jsem začátečník, ale u vás je objednání bez problémů."
Hodnocení: *****
  • Dodací lhůta: *
  • Přehlednost obchodu: **
  • Kvalita komunikace: ***

Jaroslav Krulich, 23.10.2010

Máme 5 057 produktů. Do 3 dnů mohou být u vás.

Přihlásit